Piątkowy dzień w naszym oddziale w Żulawce Sztumskiej upłynał w radosnej i gwarnej atmosferze. Od samego rana wszyscy żyli przygotowaniami do ważnego, świątecznego spotkania, które miało wprowadzić nas w magiczny klimat nadchodzących świąt.
Najwiekszą atrakcją była oczywiscie wizyta wyjatkowego gościa - Świętego Mikołaja. Jego obecność wywołała mnóstwo usmiechów i poruszenia.
Dzieci nie tylko mogły go przywitac, ale także wziac udzial w grach i zabawach ruchowych, które poprowadzil razem ze swoim elfem. Radości, smiechu i bylo naprawde dużo!
Oprócz zabaw przygotowalismy rownież świąteczne warsztaty. Wspólnie dekorowalismy pierniki, zdobilismy bombeczki oraz wykonywalismy piekne ozdoby, ktore pozniej zawisly na naszych choinkach, dodajac im wyjatkowego uroku.
Zapach korzennych wypiekow mieszal się z twórcza atmosferą, a każdy mogł odkryc w sobie odrobine artysty. To byl dzień pełen ciepła, kreatywności i światecznej magii - taki, który na długo pozostanie w naszej pamieci.