top


„Żółte Słoneczka”

Wychowawca
mgr Patrycja Sidor
Żółte Słoneczka
Galeria grupyZajęcia z języka angielskiego

Zajęcia logopedyczne z całą grupą

Zabawy na placu przedszkolnym

Zabawy badawcze

Zaproszona mama czyta nam bajkę

wolontariuszki czytają nam bajkę

Praca plastyczna - Planeta ziemia

Zabawy na podwórku Nivea

Słodka niespodzianka z okazji Dnia Dziecka

DZIEŃ MATKI

XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - poznawanie biblioteki

 

Zajęcia plastyczne w DOK

Wiosenne kanapki

Zajączek w przedszkolu

Mali projektanci mody

Dzień Kobiet

Dzień Babci i Dziadka

Zimowe zabawy

Spacer ulicami miasta

świąteczne witraże - malowanie farbami

Zajęcia plastyczne w DOK

Robimy ciasteczka

Dzień puzzlowy

Dzień chłopca

Malujemy Jesień

Nasze śniadanko

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu