„Żółte Pszczółki”

Nasi uczestnicy XII Biegu Papieskiego

Oskar, Konrad i Filip

Urodziny Filipa

17 maja Filip skończył 6 lat. Życzymy mu dalszych dobrych i ciekawych chwil w życiu.

Urodziny Filipa

Dnia 13 maja nasz kolega obchodził swoje 6 urodziny życzymy wszystkiego najlepszego.

Odwiedziny w Bibliotece
Wielkanocny zajączek
DZIEŃ MAMY I TATY
Urodziny

19 kwietnia nasze koleżanki Antosie obchodziły 6 urodziny. Życzymy im dalszych radosnych dni.

ZAJĘCIA EUROPEJSKIE W RTI - poznajemy Włochy
Zajęcia plastyczne w DOK
ZAJĘCIA EUROPEJSKIE W RTI - poznajemy Francję
Zabawy z wolontariuszami
Urodziny Denisa
Urodziny Oskara
Urodziny Wiktora
Zabawy zimowe
TŁUSTY CZWARTEK
Urodziny Konrada

10 stycznia świętowalismy urodziny Konrada. były bardzo "smaczne".  Życzymy naszemu koledze samych pogodnych, pełnych radości dni w życiu.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

25 Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy był okazją do występu naszych dzieci na prawdziwej scenie. Zebrani usłyszeli dwie piosenki w naszym wykonaniu. Serdecznie dziękuję dzieciom i Rodzicom za obecność.

wychowawca Izabela Nowak

Urodziny

Pierwszą solenizantką w Nowym Roku była Maja. Życzymy jej wiele wspaniałych przeżyć.

Urodziny

19 grudnia obchodzili urodziny nasi najmłodsi: Lenka i Maksiu. Życzymy im wszystkiego najlepszego.

Katarzynki 2016
Zajecia europejskie w RTI - poznajemy Irlandię

Podczas wycieczki do RTI mieliśmy możliwość poznania Irlandii - jednego z krajów UE.

Urodziny Kingi

Kolejne urodziny i kolejne smaczne babeczki. Życzymy Kindze samych radosnych i dobrych dni.

Wycieczka do pracowni plastycznej

Wycieczka do Domu Kultury zaowocowała ciekawymi pracami związanymi z jesienią.

Urodziny Hani

Na urodzinach Hani zajadaliśmy pyszne babeczki. Życzymy naszej koleżance wszystkiego najlepszego.

W piątek obchodzilismy 5-te urodziny Moniki. Życzymy naszej koleżance wszystkiego najlepszego.
Sałatka owocowa

Przygotowując sałatkę owocową mieliśmy okazję doświadczyć wrażeń smakowych i dotykowych. Wiemy, dlaczego powinno się jeść owoce oraz, w jaki sposób należy je przygotować do spożycia. Podczas pracy i degustacji dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami i wrażeniami. Mamo, Tato – pomóż nam wykonać podobną w domu!