top


ZNANI DZIERZGONIANIE

Dnia 9 czerwca 2016r. w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury dzieci z grup „Zielone Żabki”, „NIebieskie Smerfy” uczestniczyły w spotkaniu z cyklu Znani Dzierzgonianie organizowanym przez Gminną Koalicję na Rzecz Rozwoju Bibliotek. Tym razem spotkanie odbyło się ph. "ZAINSPIROWANI HISTORIĄ", którego honorowym gościem była Pani Maria Budzińska - miłośniczka historii. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą życia Pani Marii.  Następnie przedstawiły przygotowaną część artystyczną oraz obejrzały występy w wykonaniu uczniów naszych szkół. Zakończeniem uroczystości było złożenie życzeń przez wszystkich uczestników.

W. Machlik


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu