ZNANI DZIERZGONIANIE

Dnia 9 czerwca 2016r. w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury dzieci z grup „Zielone Żabki”, „NIebieskie Smerfy” uczestniczyły w spotkaniu z cyklu Znani Dzierzgonianie organizowanym przez Gminną Koalicję na Rzecz Rozwoju Bibliotek. Tym razem spotkanie odbyło się ph. "ZAINSPIROWANI HISTORIĄ", którego honorowym gościem była Pani Maria Budzińska - miłośniczka historii. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą życia Pani Marii.  Następnie przedstawiły przygotowaną część artystyczną oraz obejrzały występy w wykonaniu uczniów naszych szkół. Zakończeniem uroczystości było złożenie życzeń przez wszystkich uczestników.

W. Machlik