ZNANI DZIERZGONIANIE

Dnia 2 czerwca 2014r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu dzieci z grup „Zielone Skrzaty”, „Błękitne Rybki” i „Żółte Słoneczka” uczestniczyły w spotkaniu z cyklu Znani Dzierzgonianie organizowanym przez Gminną Koalicję na Rzecz Rozwoju Bibliotek. Tym razem spotkanie poświęcone było piłkarzowi znanemu w całej Polsce Radosławowi Bartoszewiczowi. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą życia sportowca, zadawały ciekawe pytania na które chętnie odpowiadał pan Radek. Następnie przedstawiły przygotowaną część artystyczną. Zakończeniem spotkania były autografy i wspólne zdjęcia z piłkarzem.

W. Machlik