Zielone Żabki”

mgr Mariola Sugalska
Galeria grupy

Poczęstunek w Pizzerii z okazji Dnia Dziecka

Skąd się bierze woda w kranie? - już wiem

Zabawy i zajęcia z wolontariuszami - poznajemy zdrowy styl życia

Urodziny Alana

Dzień Unii Europejskiej - i my też tam byliśmy.

Zajęcia muzyczne

ZAJĘCIA EUROPEJSKIE W RTI - poznajemy Włochy

Urodziny Martyny

Urodziny Łukasza

zielone żabki na wycieczce w salonie kosmetycznym "czekoladka "w ramach realizacji tematu Dbamy o czystość i zdrowie

Cała Polska Czyta Dzieciom

W dniu 31.03.2017r. grupa uczniów z Zespołu Szkól im K.C. Norwida pod opieką p. D. Hul - Łastowskiej przygotowała i przedstawiła inscenizacje do wierszy St. Jachowicza "Chory kotek", J. Brzechwy "Żaba". Uczniowie również przeczytali opowiadanie związane z aktualnym tematem tygodniowym pt. "Koszmarny Karolek". Dzieci z grup "Zielone Żabki" i "Niebieskie Smerfy" miały okazję do integracji - zaprezentowły wyuczone wiersze, piosenki i zabawy. Spotkanie zakończyło się wspólnymi zabawami  dowolnymi.

Dzień Kobiet w Żabkach

Prapremiera kabaretów

Urodziny Adriana

Dzień dziewczynek

Urodziny Mateusza

Urodziny Piotrusia, Sary i Lenki

BAL KARNAWAŁOWY

Poznajemy potrawy wigilijne - kluski z makiem

Urodziny Hani

Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości dzieci poznały symbole narodowe oraz bawiły się wąsami Marszałka.

Dzieci na wycieczce edukacyjne pod pomnikiem świętej Katarzyny.

Urodziny Pawełka

Zdrowe kanapki

Pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe. Dzieci samodzielnie wykonały zdrowy deser.

Zajęcia w domu kultury na temat poznajemy Irlandię

Co jest w dyni? Zabawa badawcza.

Wspólna praca nad wykonaniem "Jesiennego bukietu" na konkurs przedszkolny.

Urodziny Kaludii

Urodziny Igora