Zielone Żabki”

Wychowawca
mgr Mariola Sugalska
Galeria grupy
  

  Poczęstunek w Pizzerii z okazji Dnia Dziecka

  Skąd się bierze woda w kranie? - już wiem

  Zabawy i zajęcia z wolontariuszami - poznajemy zdrowy styl życia

  Urodziny Alana

  Dzień Unii Europejskiej - i my też tam byliśmy.

  Zajęcia muzyczne

  ZAJĘCIA EUROPEJSKIE W RTI - poznajemy Włochy

  Urodziny Martyny

  Urodziny Łukasza

  zielone żabki na wycieczce w salonie kosmetycznym "czekoladka "w ramach realizacji tematu Dbamy o czystość i zdrowie

  Cała Polska Czyta Dzieciom

  W dniu 31.03.2017r. grupa uczniów z Zespołu Szkól im K.C. Norwida pod opieką p. D. Hul - Łastowskiej przygotowała i przedstawiła inscenizacje do wierszy St. Jachowicza "Chory kotek", J. Brzechwy "Żaba". Uczniowie również przeczytali opowiadanie związane z aktualnym tematem tygodniowym pt. "Koszmarny Karolek". Dzieci z grup "Zielone Żabki" i "Niebieskie Smerfy" miały okazję do integracji - zaprezentowły wyuczone wiersze, piosenki i zabawy. Spotkanie zakończyło się wspólnymi zabawami  dowolnymi.

  Dzień Kobiet w Żabkach

  Prapremiera kabaretów

  Urodziny Adriana

  Dzień dziewczynek

  Urodziny Mateusza

  Urodziny Piotrusia, Sary i Lenki

  BAL KARNAWAŁOWY

  Poznajemy potrawy wigilijne - kluski z makiem

  Urodziny Hani

  Narodowe Święto Niepodległości

  Z okazji Święta Niepodległości dzieci poznały symbole narodowe oraz bawiły się wąsami Marszałka.

  Dzieci na wycieczce edukacyjne pod pomnikiem świętej Katarzyny.

  Urodziny Pawełka

  Zdrowe kanapki

  Pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe. Dzieci samodzielnie wykonały zdrowy deser.

  Zajęcia w domu kultury na temat poznajemy Irlandię

  Co jest w dyni? Zabawa badawcza.

  Wspólna praca nad wykonaniem "Jesiennego bukietu" na konkurs przedszkolny.

  Urodziny Kaludii

  Urodziny Igora

  Dzień chłopaka

  Urodziny Tymona

  SPOTKANIE Z POLICJANTEM

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu