top


Zielone Żabki”

Wychowawca
mgr Mariola Sugalska
Galeria grupy
  

  Urodziny Oliwii

  Urodziny Rafałka

  Kontynuacja Dnia Dziecka - zabawy na dmuchanej zjeżdżalni i basenie z piłkami

  Uśmiech na dzień dziecka

  Urodziny Filipa

  Urodziny Julii B

  Zajęcia biblioteczne

  Angielski na świeżym powietrzu

  DZIEŃ MATKI

  Zajęcia logopedyczne z grupą

  Poznajemy nasze miasto

  Sadzenie ziół

  Z wizytą u Pani Burmistrz

  Wycieczka do Nowca

  Czytamy dzieciom

  Wycieczka na wieś do gospodaratwa rolnego

  Realizując podstawę programową p. Mariola i p. Małgosia zorganizowały dzieciom ze swoich grup wycieczkę edukacyjną na wieś do Nowca. Dzieci poznawały warunki życia zwierząt na wsi. Zostały wdrożone do zachowania bezpieczeństwa w kontaktach ze zwierzętami. Dzieci chętnie oglądały zabudowania gospodarcze i maszyny rolnicze. Pobyt w gospodarstwie zakończył się piknikiem na zielonej łące. Cała wycieczka sprawiła dzieciom wielką radość.

  Dziękujemy Pani Elżbiecie za miłe przyjęcie i słodki poczęstunek.

  W ramach poznawania kultury innych krajów UE dzieci degustowały włoskie spagetti.

  W pracowni mistrza Gepetto

  Spotkanie dzieci z grupy "Czerwone Biedronki" w sali dzieci "Zielone Żabki". Pani Mariola i Pani Małgosia w ciekawy sposób zapoznały dzieci z bajką pt. "Pinokio" - autor Carlo Collodi. Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Czytajmy dzieciom". Niektóre fragmenty były czytane przez nauczycielki, a niektóre scenki przedstawione przez Panią Mariolę w inscenizacjach.

  Dzieci miały okazję poznanie struktury drewna, niektórych narzędzi stolarskich i wyrobów rękodzieła ludowego z drewna.

  Urodziny Martynki

  ZNAJOMI DINOZAURÓW - warsztaty z paleontologiem z muzeum w Poznaniu

  Dzień bez zabawek

  Zabawy manipulacyjno - konstrukcyjne materiałami zgromadzonymi w Skrzyni Skarbów. Takie zabawy rozbudzają dziecięcą ciekawość, ekspresję twórczą, chęć do swobodnego działania. A wykonane kompozycje wywołują radosne poczucie sprastwa ("potrafię to zrobić").

  BAL KARNAWAŁOWY

  Dzień Babci i Dziadka

  Prace na konkurs "Rodzina to siła"

  Tak wyglądają drzewa genaologiczne naszych rodzin.

  Zabawy na śniegu

  Wspólne kolędowanie

  Zwiedzanie wystawy rękodzieła ludowego w DOK-u

  Powiewa flaga

  Powiewa flaga gdy wiatr się zerwie a na tej fladze jest biel i czerwień. Czerwień to miłość, biel to serce czyste. Piękne są nasze barwy ojczyste

  Urodziny Adriana

  Ślimaczki

  Pani Jesień

  Na placu zabaw

  Marchewki

  Malujemy statki

  Grzybobranie

  Dzień Przedszkolaka

  Ziemiaczany Jeż

  Urodziny

  Urodziny

  Sałatka owocowa

  Na spacerze

  Zajęcia z j. angielskiego

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu