Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu


„Zielone Skrzaty”

Wychowawca
mgr Izabela Nowak
Galeria grupy
Do zobaczenia po wakacjach!!!
Zajęcia plastyczne w DOK-u
Kontynuacja Dnia Dziecka - zabawy na dmuchanej zjeżdżalni oraz w zamku z kulkami
Wyjazd do Teatru w Elblągu
Dzień Mamy

Dnia 25 maja świętowaliśmy w naszej grupie Dzień Mamy. Z tej okazji dzieci przygotowały swoim kochanym mamom niespodziankę:) Zaśpiewały piosenki oraz indywidualnie recytowały wiersze... Nie obyło się bez wzruszeń :) Po uroczystym występie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki po czym mamusie wraz z pociechami zaprosiliśmy do słodkiego poczęstunku. Po krótkiej przerwie nastąpiły zabawy , w których to mamy wraz z dziećmi chętnie brały udział. Po udanej zabawie podziękowaliśmy wszystkich Mamom za uczestnictwo oraz za wszelką pomoc w przygotowaniach:) Wszystkim Mamom życzymy 100 lat!

Wycieczka do Biblioteki
Urodziny Filipa
Wycieczka na łąkę
Zwiedzamy nasze miasto - Dzierzgoń
Dzień Dawcy Szpiku fundacja DKMS
WARSZTATY Z RODZICAMI

BUDOWANIE U DZIECKA POZYTYWNEGO OBRAZU SAMEGO SIEBIE

Urodziny Wiktora
Urodziny Natalki
Urodziny Antosi
Robimy owocowe szaszłyki
Zajączek w przedszkolu
ZNAJOMI DINOZAURÓW - warsztaty z paleontologiem z muzeum w Poznaniu
Urodziny Wiktora
Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia spotkaliśmy się z naszymi Babciami i Dziadkami - osobami, które wzbogacają nasz świat uczuć i doświadczeń. Po wysłuchaniu wierszyków i piosenek był wspólny poczęstunek. Dziękujemy Naszym Babciom i Dziadkom za zainteresowanie pełne miłości, troskliwości, opiekuńczości i życzymy Im zdrowia, spokoju i długich lat życia.

Urodziny Kingi
Urodziny Mai
Urodziny Konrada
Urodziny w grupie
NASZE MIASTO
Urodziny Hani

30 października świętowaliśmy urodziny Hani. Życzymy naszej koleżance wszystkiego  najlepszego.

Poznajemy warzywa i owoce
Urodziny Julii

19 września Julcia obchodziła jako pierwsza urodziny w „Skrzatach”. Życzymy Julce wszystkiego najlepszego.

Malujemy na gazie

Muchomory to grzyby trujące. Ale nasze namalowane rozweselały nasze minki. Poznaliśmy też nową technikę malarską.

Robimy sałatkę owocową

Wszyscy wiedzą, że owoce mają dużo witamin. Samodzielnie zrobiona sałatka wzbogaciła nasze umiejętności i bardzo wszystkim smakowała.

Wróć