top


Zielone Skrzaty”

Wychowawca
mgr Izabela Nowak
Galeria grupy
  

  Do zobaczenia po wakacjach!!!

  Zajęcia plastyczne w DOK-u

  Kontynuacja Dnia Dziecka - zabawy na dmuchanej zjeżdżalni oraz w zamku z kulkami

  Wyjazd do Teatru w Elblągu

  Dzień Mamy

  Dnia 25 maja świętowaliśmy w naszej grupie Dzień Mamy. Z tej okazji dzieci przygotowały swoim kochanym mamom niespodziankę:) Zaśpiewały piosenki oraz indywidualnie recytowały wiersze... Nie obyło się bez wzruszeń :) Po uroczystym występie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki po czym mamusie wraz z pociechami zaprosiliśmy do słodkiego poczęstunku. Po krótkiej przerwie nastąpiły zabawy , w których to mamy wraz z dziećmi chętnie brały udział. Po udanej zabawie podziękowaliśmy wszystkich Mamom za uczestnictwo oraz za wszelką pomoc w przygotowaniach:) Wszystkim Mamom życzymy 100 lat!

  Wycieczka do Biblioteki

  Urodziny Filipa

  Wycieczka na łąkę

  Zwiedzamy nasze miasto - Dzierzgoń

  Dzień Dawcy Szpiku fundacja DKMS

  WARSZTATY Z RODZICAMI

  BUDOWANIE U DZIECKA POZYTYWNEGO OBRAZU SAMEGO SIEBIE

  Urodziny Wiktora

  Urodziny Natalki

  Urodziny Antosi

  Robimy owocowe szaszłyki

  Zajączek w przedszkolu

  ZNAJOMI DINOZAURÓW - warsztaty z paleontologiem z muzeum w Poznaniu

  Urodziny Wiktora

  Dzień Babci i Dziadka

  22 stycznia spotkaliśmy się z naszymi Babciami i Dziadkami - osobami, które wzbogacają nasz świat uczuć i doświadczeń. Po wysłuchaniu wierszyków i piosenek był wspólny poczęstunek. Dziękujemy Naszym Babciom i Dziadkom za zainteresowanie pełne miłości, troskliwości, opiekuńczości i życzymy Im zdrowia, spokoju i długich lat życia.

  Urodziny Kingi

  Urodziny Mai

  Urodziny Konrada

  Urodziny w grupie

  NASZE MIASTO

  Urodziny Hani

  30 października świętowaliśmy urodziny Hani. Życzymy naszej koleżance wszystkiego  najlepszego.

  Poznajemy warzywa i owoce

  Urodziny Julii

  19 września Julcia obchodziła jako pierwsza urodziny w „Skrzatach”. Życzymy Julce wszystkiego najlepszego.

  Malujemy na gazie

  Muchomory to grzyby trujące. Ale nasze namalowane rozweselały nasze minki. Poznaliśmy też nową technikę malarską.

  Robimy sałatkę owocową

  Wszyscy wiedzą, że owoce mają dużo witamin. Samodzielnie zrobiona sałatka wzbogaciła nasze umiejętności i bardzo wszystkim smakowała.

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu