„Zielone Skrzaty”

Wycieczka do Oczyszczalni Ścieków w Dzierzgoniu

Zajęcia z mistrzem pszczelarstwa

Dni bez zabawek

Zaczarowany świat dziecka - zabawa plastyczna

Nasze zabawy

CZAS NA ODPOCZYNEK

ZABAWY W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

"Zielone Skrzaty" i "Niebieskie Smerfy" odwiedziły Bibliotekę Miejską w Dzierzgoniu, w celu zapoznania się z zasadami korzystania przez dzieci z kącika zabaw. Nasze przedszkolaki miały możliwość swobodnej zabawy, korzystania z zabawek, gier, oglądania książek dla dzieci oraz zaznajomiejnia się z miejscem jakim jest Biblioteka.

ZAJĘCIA MUZYCZNO - RYTMICZNE W DZIERZGOŃSKIM DOMU KULTURY

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Zajęcia logopedyczne prowadzone przez Panią Małgorzatę Jabłońską były wspaniała zabawą dla dzieci. Nasze "Skrzaty" ćwiczyły swoje aparaty mowy. Mogły obserwować swoje usta, język podczas zabaw logopedycznych, co sprawiło im mnóstwo radości.

ZABAWY NA PLACU PRZEDSZKOLNYM

Wspaniałą zabawą na placu przedszkolnym była nauka skakania przez skakankę lub gumę. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki chętnie podejmowały zabawy.

Robimy prezenty dla Babci i Dziadka

Stroimy choinkę

Zajęcia plastyczne w Domu Kultury choinka z papierowego talerzyka

Wycieczka do sklepu elektrycznego

Pamiętamy o zmarłych

Kolorowe Kanapki

Spotkanie z Mikołajem

Zajęcia z j.angielskiego

Inscenizacja wiersza J.Brzechwy "Na straganie"

Robimy sałatkę warzywną

Dzieci z grupy "Zielone Skrzaty" podczas realizacji tematu kompleksowego "Jesień na działce" wykonały sałatkę warzywną. Kroiły ziemniaki, marchewkę, ogórki, jajka, przyprawiały ją, dodawały majonez, mieszały składniki . Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wspólnym przygotowaniu sałatki warzywnej, co widać w naszej galerii.

Dzień Chłopca

Jesienne drzewa

Zabawa plasteliną

Podczas zajęć dzieci rozcierały plastelinę na szablonach jabłek, dobierały i łączyły kolory. Zabawa plasteliną wspaniale rozwija wyobraźnie, sprawność manualną oraz sprawia wiele radości.

Zbieramy makulaturę

Zabawy na terenie ogrodu przedszkolnego

Zabawa z liniami

Spacer do parku

Podczas spaceru do parku dzieci obserwowały otoczenie, przyrodę. Opisywały zmiany zachdzące w przyrodzie, szukały oznak zbliżającej się jesieni. Odwiedziły również plac zabaw na Wzgórzu Zamkowym.

Zabawy dowolne w sali