Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Dla 66 naszych wychowanków był to ostatni dzień pobytu w przedszkolu. Pani dyrektor B. Koszewska podziękowała sponsorom, rodzicom oraz pracownikom przedszkola za wspólny wysiłek w wychowaniu dzieci oraz życzyła wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji. Całość uświetnił program artystyczny przygotowany przez grupy „Błękitne Rybki”, „Niebieskie Smerfy, „Fioletowe Motylki”.