ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Dla 12 naszych wychowanków był to ostatni dzień pobytu w przedszkolu. Pani dyrektor B. Koszewska wręczyła tym dzieciom dyplomy i niespodzianki. Wszystkim życzyła słonecznych i bezpiecznych wakacji, a wychowankom rozpoczynającym naukę w klasie pierwszej samych sukcesów w nauce. Natomiast pracownikom przedszkola oraz rodzicom podziękowała za wspólny wysiłek w wychowaniu dzieci. Całość uświetnił program artystyczny przygotowany przez grupy „Niebieskie Smerfy, „Fioletowe Motylki” i „Żółte Słoneczka” który treścią nawiązywał do nadchodzących wakacji.

W. Machlik