„Zielone Żabki”

mgr Mariola Sugalska
Zielone Żabki
Galeria grupy

Zielone żabki świętują "Dzień matki na sportowo"

Zielone żabki na wycieczce w Zamku w Malborku

Z okazji Dnia Ziemi dzieci z gr "zielone żabki "przedstawiły wiersz pt "Wiersz o piramidzie żywienia ".

Teatr kukiełkowy pt. "Drużyna Zet"

Dzieci z gr "zielone żabki "oglądały teatr kukiełkowy pt. "Drużyna Zet". W taki przyjemny sposob,uczyły eie jak dbać o srodowisko. Otrzymały ksiażeczki edukacyjne do domu.

Najważniejsza jest zabawa

Zielone Żabki składają wszystkim świąteczne życzenia

Zajęcia otwarte dla rodziców

"Zielone żabki" przedstawiły młodszym kolegom z gr "Słoneczka" teatrzyk pt. "O siedmiu koźlątkach".

Tak "zielone żabki" szykowały się do balu.

Dzieci z gr "zielone żabki" poznawały zasady wypożyczania książek w bibliotece.

Miłym przerywnikiem na balu karnawałowy był słodki poczestunek

Wszystkim babciom i dziadkom dzieci z gr "Zielone żabki" składamy jeszcze raz najlepsze życzenia

Dziękujemy za poczęstunek pierogami w Barze "Pierożek"

Zgodnie z realizacją programu rocznego choinka w tym roku będzie ustrojona suszonymi owocami

Odwiedziny Mikołaja w grupie "Zielone żabki"

Tak bawimy się w naszej sali.

Uczylismy się jak uratować człowieka.

Zdrowy koktajl połowy

Zestaw kuchenny papierowy wykonany na "Bal kucharza"

„Muzyka, taniec i ruch rytmiczny” na sali gimnastycznej.

Z okazji Dnia Chłopca

Z okazji Dnia Chlopca dziewczynki oraz Pani przygotowały niespodzianki. Po krótkiej uroczystości wszyscy bawili się wesoło na placu zabaw.

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia przedszkolaka

Dzieci z grupy Zielone żabki uczyły się bezpieczeństwa na ulicy w praktyce.

Zielone żabki juz są w zerówce