top


Z wizytą w Bibliotece

„Biblioteka ciągle w grze” – pod takim hasłem w tym roku odbył się IX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Dzieci Tęczowego Przedszkola w tym czasie odwiedzały Bibliotekę w Dzierzgoniu. Z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o pracy w bibliotece. Dowiedziały się, że oprócz wypożyczania książek, można wypożyczać również worki z zabawkami i grami edukacyjnymi. Miały możliwość obejrzenia bajki na dużym ekranie pt. „Geronimo Stilton” oraz prezentacji multimedialnej o piosenkarce – dzierzgoniance – Adzie Rusowicz. Dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Biblioteka moich marzeń – Biblioteka ciągle w grze” – zdobyły wyróżnienia oraz upominki.

Dziękujemy pracownikom biblioteki za przeprowadzenie atrakcyjnych i ciekawych zajęć bibliotecznych dla najmłodszych. Na pewno dzięki temu przedsięwzięciu dzieci wraz z rodzicami będą częściej odwiedzać bibliotekę.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu