Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Z wizytą w Bibliotece

„Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam wchodzę” – pod takim hasłem od 8 – 15 maja 2011 r. odbył się tydzień bibliotek w Polsce. Wszystkie dzieci z Tęczowego Przedszkola w czasie trwania \"Tygodnia Bibliotek\" gościły w Bibliotece w Dzierzgoniu. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o pracy w bibliotece, poznawały tajniki obsługi kserokopiarki, drukarki i komputerów. Panie pokazały dzieciom, że oprócz wypożyczania książek można wypożyczać również worki z zabawkami i grami edukacyjnymi, które biblioteka pozyskała jako grant z Fundacji J. A. Komeńskiego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Dziękujemy pracownikom Biblioteki za miłe przyjęcie i ciekawą pogadankę. Na pewno dzięki temu przedsięwzięciu dzieci częściej będą odwiedzać bibliotekę.

Wróć