WSZYSCY CZYTAMY BAJKI I BAŚNIE WIOLETTY PIASECKIEJ

17 kwietnia 2009 r. dzieci 5 i 6- letnie z Naszego Przedszkola uczestniczyły w spotkaniu z panią Wiolettą Piasecką – autorką książek dla dzieci. Spotkanie to odbyło się w bibliotece publicznej w Dzierzgoniu. Pani Wioletta Piasecka w ciekawy sposób przedstawiła dzieciom swoją twórczość, opowiedziała, w jaki sposób powstały tak wspaniałe opowiadania, jak: „Zaczarowane bąbelki”, „Dwie Małgosie”, czy „Bajka o Królewnie”. W trakcie spotkania pisarka, ku uciesze dzieci, rozdawała autografy, a nasze przedszkole wzbogaciło się o nowe książki. Zachęcamy również do wypożyczenia z biblioteki i przeczytania wspólnie z dziećmi tych pięknych i mądrych bajek.


 Wróć

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu
Facebook