Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Wspólne recytowanie oraz „Cały Dzierzgoń czyta dzieciom”

W dniu 15.01 2014 w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu dzieci zgromadziły się na spotkaniu ph. WPÓLNE RECYTOWANIE. Poznały sylwetkę dziecięcej pisarki Doroty Gellner. Wspólnie wszystkie grupy wyrecytowały wiersz pt. Babcia, który w imieniu wszystkich babć przedszkolaków wysłuchała zaproszona na ten dzień pani Danuta Bielińska. Chóralne wyrecytowanie wiersza oraz wesołe piosenki dla babci bardzo się pani Danusi podobały i w nagrodę dla dzieci przygotowała utwory J. Brzechwy i D. Gellner, które odczytała dzieciom w ramach przedszkolnego programu Cały Dzierzgoń czyta dzieciom. Przybycie i wystąpienie pani Danuty dzieci nagrodziły gromkimi brawami oraz na jej ręce złożyły życzenia wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta, wręczając kolorową laurkę i wesołego kwiatka.

Organizatorki: M. Szewczun, W. Machlik

Wróć