Wspólne kolędowanie

Czas świąteczny zachęca nas do wspólnego kolędowania przy choince. Z tej okazji wszystkie grupy naszego przedszkola zebrały się by obejrzeć muzyczną opowieść wigilijną. Oprawę stanowiły najbardziej popularne utwory świąteczne, ale nie tylko. W roli głównej wystąpiły dzieci z gr. Czerwone Biedronki. Ich występ wywarł ogromne wrażenie! Ponadto każda grupa zaprezentowała przygotowaną przez siebie kolędę lub piosenkę o tematyce świątecznej. To był prawdziwie magiczny czas.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu