„Pomarańczowe Wiewiórki”

Krystyna Szewczun
Pomarańczowe Wiewiórki
Galeria grupy

Jeże z masy mączno - solnej.

Przygotowanie kompotów do grupowej spiżarni

Jesień to czas przygotowań do zimy. Ludzie zapełniają spiżarnie i piwnice owocowymi lub warzywnymi zapasami, a zwierzęta zbierają leśne

owoce i szukają ciepłego legowiska na zimę. Na zajęciach dzieci z gr. "Pomarańczowe Wiewiórki" poszerzały wiedzę na ten temat.

Wspólnie przygotowały kompoty ze śliwek, jabłek i gruszek do drupowej spiżarni.Uśmiech

Dzień Chłopaka i Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 30.09.2020 r. w Grupie "Pomarańczowe Wiewiórki" odbyły się 2 uroczystości - "Pasowanie na Przedszkolaka" i "Dzień Chłopaka".

Julia, Antoś, Mateusz, Kuba, Kaja i Krystian w dniu dzisiejszym wstąpiły w poczet przedszkolaków Tęczowego Przedszkola.

Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i odznakę.

Natomiast dziewczynki złożyły życzenia i wręczyły chłopcom z Okazji ich Święta krawaty oraz drobny upominek.

Był to dzień pełen wrażeń i emocji, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Kochane Przedszkolaki życzymy Wam

cudownych chwil wypełnionych zabawą i nauką, ekscytującymi doświadczeniami, które płyną z odkrywania tajemnic otaczającego nas świata. Niech każdy dzień spędzony w grupie "Pomarańczowe Wiewiórki" będzie dla Was magicznym czasem pełnym uśmiechu i radości

Pani Krysia i Małgosia

W poszukiwaniu jesieni

Dzieci z grupy"Pomarańczowe Wiewiórki" wybrały się do parku na spotkanie z jesienią.
Obserwowały przyrodę, słuchały jej odgłosów.
Przyglądały się drzewom, poznawały ich liście, zbierały kasztany, żołedzie, kolorowe liście, które wzbogaciły nasz kącik przyrody.