„Pomarańczowe Wiewiórki”

Pomarańczowe Wiewiórki
Galeria grupy

Nasze zabawy w teatrzyk

Poznaliśmy takie określenia jak: scena, kurtyna, publiczność, widownia, przedstawienie, aktor, sufler, pacynki, kukiełki.

Lekcja ciszy na uroczystej wigilii w grupie

Strojenie choinki w kościele

Bal z Mikołajem

Warsztaty świąteczne dla dzieci z rodzicami oraz strojenie choinki

Dziękuję mamie za przybycie

Spotkanie z wolontariuszką reksa

List do Mikołaja

Dziś dzieci wysłały list do Mikołaja oraz okazjonalnie poznały pracę na poczcie.

Czary, mary, czary ,mary uuuuuuu. Bal andrzejkowy

Zajęcia z Panią pielęgniarką z higieny i dbałości o zdrowie

Uczą króla dzieci jak segregować śmieci - teatrzyk

Zajęcia plastyczne