Warsztaty muzyczne dla nauczycieli „Aktywne słuchanie muzyki wg Batii Strauss”

Nam ciągle mało...., kolejne piątkowe popołudnie spędzone razem. 25 października - piątek, po raz kolejny w Tęczowym Przedszkolu odbyło się szkolenie dla nauczycieli przedszkola. Były to warsztaty muzyczne „ Aktywne słuchanie muzyki wg Batii Strauss”, super. Wspólnie z nami bawiły się, pogłębiały umiejętności i rozwijały kreatywność Panie z przedszkola w Mikołajkach Pomorskich, w Sztumie oraz w Tczewie.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu