VI Przegląd Kabaretów Szkolnych ph. „My Słowianie”

20 lutego odbył się VI Przegląd Kabaretów Szkolnych ph. „My Słowianie” zorganizowanym w Gimnazjum im. Jana Pawła II przez Gminną Koalicję na Rzecz Rozwoju Bibliotek. Tęczowe Przedszkole w tym roku szkolnym reprezentowały dzieci z grupy „Błękitne Rybki”. Przedszkolaki zaprezentowały „Katechizm młodego Polaka” oraz taniec „Polka prawdziwa”.

Obejrzały występy kabaretów w wykonaniu starszych koleżanek i kolegów ze:
Szkoły Podstawowej im. Tysiąclecia Państwa Polskiego
Gimnazjum im Jana Pawła II
Zespołu Szkół im C.K. Norwida

Po występach nastąpiło rozdanie pamiątkowych dyplomów oraz upominków. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń i dobrych humorów.

W. Machlik