top


Uroczyste pożegnanie przedszkola przeszło do historii

Uroczyste pożegnanie przedszkola przeszło do historii. Dziś dzieci z grupy Błękitne Rybki, Niebieskie Smerfy oraz Zielone Skrzaty pożegnały swoje panie i wystąpiły przed swoimi rodzicami, zaproszonymi gośćmi, paniom dyrektor oraz pracownikami przedszkola. Dodatkową niespodzianką był występ dzieci młodszych- 4- latków z grupy Żółte Pszczółki,które tańcem i piosenką pożegnały swoich starszych kolegów, życząc powodzenia w Zerówce!

 

 

 

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 24 czerwca 2022

 

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 24 czerwca 2022

 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu