Uroczyste pożegnanie przedszkola przeszło do historii

Uroczyste pożegnanie przedszkola przeszło do historii. Dziś dzieci z grupy Błękitne Rybki, Niebieskie Smerfy oraz Zielone Skrzaty pożegnały swoje panie i wystąpiły przed swoimi rodzicami, zaproszonymi gośćmi, paniom dyrektor oraz pracownikami przedszkola. Dodatkową niespodzianką był występ dzieci młodszych- 4- latków z grupy Żółte Pszczółki,które tańcem i piosenką pożegnały swoich starszych kolegów, życząc powodzenia w Zerówce!

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 24 czerwca 2022