„Pomarańczowe Tygryski”

CZEKOLADOWY AUTOBUS

WALENTYNKI

UBIERAMY CHOINKĘ

Robimy sałatkę owocową :)

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - DZIEŃ FIOLETOWY

PRAWA DZIECKA

KARMNIKI

Teren naszego przedszkola został wyposażony w dwa wspaniałe karmniki. Bardzo dziekujemy Państwu Turlej i Grzegowskim za zaangażowanie na rzecz grupy i przedszkola. DZIĘKUJEMY!!!

DZIEŃ DYNI

Jak działa odkurzacz ?;)

Zagadki smakowe

Spotkanie z listonoszem

A tak wyklejamy pieska :)

Owocowe kompozycje

Nasze zabawy

Dzień Chłopca

Przygotowanie do leżakowania z dobrym humorem ;)