Tęczowy Bal Pluszowego Misia

Jak co roku w listopadzie dzieci i rodzice z Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu szykują strój na bal ! – Tęczowy Bal Jesieni, na którym w tym roku obowiązywało misiowe przebranie, związane z obchodami Dnia Pluszowego Misia, które przypada właśnie 25 listopada. Na balu zaszczyciły swoją obecnością misie: brunatne, pandy, polarne, Kubusie Puchatki i Uszatki. Gośćmi honorowymi były dwa misie, które bawiły dzieci i przeprowadzały konkursy. Do tradycji balu należy loteria i kawiarenka, które zawsze cieszą się dużym powodzeniem. W rytmach dziecięcych utworów bawiliśmy się do późnego wieczora. Zmęczeni, ale zadowoleni pożegnaliśmy się, czekając na kolejną okazję do wspólnej zabawy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za wkład w przygotowane stroje. Chętnym mamom za upieczenie ciast oraz za udostępnienie stroju misia, dzięki któremu nasze spotkanie było tak atrakcyjne.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu