Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowy Bal Pluszowego Misia

Jak co roku w listopadzie dzieci i rodzice z Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu szykują strój na bal ! – Tęczowy Bal Jesieni, na którym w tym roku obowiązywało misiowe przebranie, związane z obchodami Dnia Pluszowego Misia, które przypada właśnie 25 listopada. Na balu zaszczyciły swoją obecnością misie: brunatne, pandy, polarne, Kubusie Puchatki i Uszatki. Gośćmi honorowymi były dwa misie, które bawiły dzieci i przeprowadzały konkursy. Do tradycji balu należy loteria i kawiarenka, które zawsze cieszą się dużym powodzeniem. W rytmach dziecięcych utworów bawiliśmy się do późnego wieczora. Zmęczeni, ale zadowoleni pożegnaliśmy się, czekając na kolejną okazję do wspólnej zabawy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za wkład w przygotowane stroje. Chętnym mamom za upieczenie ciast oraz za udostępnienie stroju misia, dzięki któremu nasze spotkanie było tak atrakcyjne.

Wróć