Tęczowy Bal Jesieni

W dniach 16 i 17.11.2011r. odbył się w naszym przedszkolu \"Tęczowy Bal Jesieni\". Ze względu na dużą ilość dzieci bal został podzielony na dwie tury. 16.11 - w balu brały udział dzieci z grup \"Tygryski\", \"Biedronki\", \"Iskierki\" i \"Motylki\" a 17.11. - pozostałe grupyczyli: \"Słoneczka\", \"wiewiórki\", \"Rybki\", i \"Stokrotki\".

Atrakcjami tegorocznego balu były:

 • kawiarenka
 • loteria
 • studio malowania twarzy
 • losowanie 3 - ech zwycięzkich kotylionów
 • roztrzygnięcie konkursu na 10 najpiękniejszych jesiennych strojów
 • zabawy i pląsy przedszkolne

Poza tym wszyscy przybyli goście mieli możliwość wspólnej zabawy przy muzyce zespołu \"ZIBI TOM\".

Zarówno dzieci jak i rodzice bardzo chętnie uczestniczyli w zabawach i konkursach przygotowanych na tę uroczystość. Największa radość przedszkolakom sprawiły konkurencje, w których brali udział wraz ze swoimi rodzicami, opiekunami.

Rozstrzygnięcie konkursu na 10 najladniejszych strojów był nielada wyzwaniem dla jurorów, którzy mieli bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie stroje były przepiękne i wszystkie przedszkolaki zajęły I - miejsca a 10 strojów to stroje wyróżnione.

Wszyscy uczestnicy balu byli bardzo zadowoleni, zarówno dzieci jak i rodzice miło spędzili jesiennne popołudnie w naszym przedszkolu.

Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować:

 • wszystkim przybyłym gościom
 • rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniach do balu; za przygotowanie pięknych jesiennych strojów dla swoich pociech oraz za upieczenie pysznych ciast do kawiarenki.

Pragnieny podziękować również tym, bez których bal by się nie odbył a mianowicie: wszystkim pracownikom Tęczowego Przedszkola i sponsorom, dzięki którym można było zorganizować loterię i kawiarenkę.

Najserdeczniejsze podziekowania składamy:

 • Kwiaciarnia \"U Marysi\"
 • Sklep papierniczy K. Mazur
 • Taka Chatka P. Cieśla
 • Hurtownia artykułów papierniczych \"Barometr\" w Malborku
 • Pan Leoniak - sklep z odzieżą uzywaną
 • MIRIADA - P. Majewski
 • Hurtownia Zawistowscy i Wójcik
 • KRAM
 • Powiatowy Urząd Pracy
 • Sklep Folusiewicz
 • Sklep ogrodniczy Jóźwiak

 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu