Tęczowy Bal Jesieni

W dniach 16 i 17.11.2011r. odbył się w naszym przedszkolu \"Tęczowy Bal Jesieni\". Ze względu na dużą ilość dzieci bal został podzielony na dwie tury. 16.11 - w balu brały udział dzieci z grup \"Tygryski\", \"Biedronki\", \"Iskierki\" i \"Motylki\" a 17.11. - pozostałe grupyczyli: \"Słoneczka\", \"wiewiórki\", \"Rybki\", i \"Stokrotki\".

Atrakcjami tegorocznego balu były:

• kawiarenka
  • loteria
  • studio malowania twarzy
  • losowanie 3 - ech zwycięzkich kotylionów
  • roztrzygnięcie konkursu na 10 najpiękniejszych jesiennych strojów
  • zabawy i pląsy przedszkolne

Poza tym wszyscy przybyli goście mieli możliwość wspólnej zabawy przy muzyce zespołu \"ZIBI TOM\".

Zarówno dzieci jak i rodzice bardzo chętnie uczestniczyli w zabawach i konkursach przygotowanych na tę uroczystość. Największa radość przedszkolakom sprawiły konkurencje, w których brali udział wraz ze swoimi rodzicami, opiekunami.

Rozstrzygnięcie konkursu na 10 najladniejszych strojów był nielada wyzwaniem dla jurorów, którzy mieli bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie stroje były przepiękne i wszystkie przedszkolaki zajęły I - miejsca a 10 strojów to stroje wyróżnione.

Wszyscy uczestnicy balu byli bardzo zadowoleni, zarówno dzieci jak i rodzice miło spędzili jesiennne popołudnie w naszym przedszkolu.

Korzystając z okazji pragniemy bardzo serdecznie podziękować:

• wszystkim przybyłym gościom
  • rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniach do balu; za przygotowanie pięknych jesiennych strojów dla swoich pociech oraz za upieczenie pysznych ciast do kawiarenki.

Pragnieny podziękować również tym, bez których bal by się nie odbył a mianowicie: wszystkim pracownikom Tęczowego Przedszkola i sponsorom, dzięki którym można było zorganizować loterię i kawiarenkę.

Najserdeczniejsze podziekowania składamy:

• Kwiaciarnia \"U Marysi\"
  • Sklep papierniczy K. Mazur
  • Taka Chatka P. Cieśla