top


Teatrzyki

Dnia 12 marca 2010r. nasze przedszkole gościło aktorów z Teatru ART - RE z Krakowa. Przyjechali do nas z przedstawieniem pt.\"W pustyni i w puszczy\". Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały teatrzyk w którym pojawiły się zwierzęta zamieszkujące Afrykę. Poznały przygody głównych bohaterów Stasia i Nel. Udział we fragmentach teatrzyku był dla dzieci dużym przeżyciem np. tworząc karawanę. Owacjom nie było końca.

Po przyjsciu do sal zabaw dzieci wykonały ciekawe prace plastyczne związane z tematem przedstawienia.
Dnia 24.11.2009 r. dzieci obejrzały teatrzyk pt: "Borsuk Bazyli wyrusza do miasta" w wykonianiu aktorów z Teatru w Krakowie "PREKURSOR ARTYSTYCZNY".

W dniu 27.10.2009 r. w naszym Przedszkolu gościliśmy aktorów z Teatru w Krakowie "PREKURSOR ARTYSTYCZNY". Dzieci miały możliwość obejrzenia przedstawienia pt. "Wiwat zielony las". Dzięki temu dowiedziały się, że nie można zaśmiecać lasu i rozpalać w nim ogniska. Spotkanie z aktorami nie obyło się bez wspólnej zabawy co wywołało u dzieci wiele radości.

Dnia 17 grudnia 2009r. dzieci 5 - 6 letnie pojechały do Teatru Dramatycznego w Elblągu na przedstawienie pt. "Królewski List".

Królewski list to opowieść pełna humoru i dowcipu zakończona morałem. Spektakl oparty był na motywach baśni J. W. Grimmów. Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i pełne wrażeń.

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu