TEATRZYK

Świąteczną niespodziankę dla wszystkich dzieci Tęczowego Przedszkola przygotował Burmistrz Dzierzgonia Pan Kazimierz Szewczun, który zaprosił aktorów z Teatru ART – RE z Krakowa. Przyjechali oni do nas z bajką pt. „Książę i Żebrak”. Teatrzyk bardzo spodobał się dzieciom, co widać po ich uśmiechniętych buziach. Podczas występu chętne dzieci odgrywały małe role co jeszcze bardziej cieszyło wszystkich znajdujących się na teatrzyku.

Bardzo dziękujemy Panu Burmistrzowi za wspaniały prezent świąteczny.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu