TEATRZYK

Świąteczną niespodziankę dla wszystkich dzieci Tęczowego Przedszkola przygotował Burmistrz Dzierzgonia Pan Kazimierz Szewczun, który zaprosił aktorów z Teatru ART – RE z Krakowa. Przyjechali oni do nas z bajką pt. „Książę i Żebrak”. Teatrzyk bardzo spodobał się dzieciom, co widać po ich uśmiechniętych buziach. Podczas występu chętne dzieci odgrywały małe role co jeszcze bardziej cieszyło wszystkich znajdujących się na teatrzyku.

Bardzo dziękujemy Panu Burmistrzowi za wspaniały prezent świąteczny.