Teatrzyk „Kopciuszek”

Dnia 18. 11. 2013r. panie ze Stowarzyszenia Razem dla Bruku, wystawiły dla przedszkolaków bajkę pt.: „Kopciuszek”. W trakcie spektaklu na dzieci czekało wiele atrakcji. Otrzymały ciasteczka upieczone przez dziewczęta z Technikum Gastronomicznego. Występ wzbogacił pokaz baniek mydlanych i słodycze dla dzieci. Podczas przedstawienia przedszkolaki doskonale się bawiły i nagrodziły występujących aktorów gromkimi brawami.

Panie z Bruku oprócz wspaniałej gry aktorskiej, zaprezentowały stylowe i bogate stroje oraz dekoracje wykonane we własnym zakresie.

Składamy serdeczne podziękowanie dla dyrekcji Zespołu Szkół im. C. K. Norwida w Dzierzgoniu za udostępnienie sali, w której mogliśmy wspólnie obejrzeć tak wspaniałą bajkę.

Dziękujemy przede wszystkim paniom z Bruku, które tak wspaniale przedstawiły naszym dzieciom „ Kopciuszka”.

Mariola Sugalska


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu