Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Teatrzyk „Kopciuszek”

Dnia 18. 11. 2013r. panie ze Stowarzyszenia Razem dla Bruku, wystawiły dla przedszkolaków bajkę pt.: „Kopciuszek”. W trakcie spektaklu na dzieci czekało wiele atrakcji. Otrzymały ciasteczka upieczone przez dziewczęta z Technikum Gastronomicznego. Występ wzbogacił pokaz baniek mydlanych i słodycze dla dzieci. Podczas przedstawienia przedszkolaki doskonale się bawiły i nagrodziły występujących aktorów gromkimi brawami.

Panie z Bruku oprócz wspaniałej gry aktorskiej, zaprezentowały stylowe i bogate stroje oraz dekoracje wykonane we własnym zakresie.

Składamy serdeczne podziękowanie dla dyrekcji Zespołu Szkół im. C. K. Norwida w Dzierzgoniu za udostępnienie sali, w której mogliśmy wspólnie obejrzeć tak wspaniałą bajkę.

Dziękujemy przede wszystkim paniom z Bruku, które tak wspaniale przedstawiły naszym dzieciom „ Kopciuszka”.

Mariola Sugalska

Wróć