Teatrzyk

17 października dzieci naszego przedszkola mogły zobaczyć teatrzyk pt. „Bajka o Rysiu Chronickim, który dzieci chronił”. Przedstawienie miało na celu utrwalić wiadomości dotyczące bezpieczeństwa. Każde dziecko już wie w jakim miejscu przechodzimy przez jezdnię, czy można rozmawiać z obcymi, w jakim miejscu można bezpiecznie się bawić. Bajka dostarczyła dzieciom wiele radości. W każdej grupie po teatrzyku odbyła się rozmowa na jego temat oraz utrwalone zostały zasady ruchu drogowego i bezpiecznej zabawy.