top


Spotkanie z wolontariuszem Malborkiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks

W dniu 03 grudnia 2019r. nasze przedszkole odwiedzili nietypowi goście- pani Joanna Grzegowska- wolontariuszka Malborkiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks wraz z pupilami. Pani Asia opowiedziała dzieciom na czym polega praca wolontariusza, przygotowała zagadki obrazkowe na temat roli psów w życiu człowieka, a także pokazała jak należy bronić swoje ciało przed atakiem agresywnego psa. W podzięce dzieci przekazały uzbierane pieniążki w ramach pomocy, za co otrzymały dyplom i odznakę przyjaciela zwierząt malborkiego stowarzyszenia


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu
Facebook