Spotkanie z wolontariuszem Malborkiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks

W dniu 03 grudnia 2019r. nasze przedszkole odwiedzili nietypowi goście- pani Joanna Grzegowska- wolontariuszka Malborkiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Reks wraz z pupilami. Pani Asia opowiedziała dzieciom na czym polega praca wolontariusza, przygotowała zagadki obrazkowe na temat roli psów w życiu człowieka, a także pokazała jak należy bronić swoje ciało przed atakiem agresywnego psa. W podzięce dzieci przekazały uzbierane pieniążki w ramach pomocy, za co otrzymały dyplom i odznakę przyjaciela zwierząt malborkiego stowarzyszenia