Spotkanie z Wiesławem Piechotą

Dnia 27 listopada dzieci z grup \"Żółte Słoneczka\" i \"Blękitne Ryki\" były w DOK-u na spotkaniu z Panem Wiesławem Piechotą, autorem wierszy i bajek dla dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejetności recytując wiersze tego autora .: \"Chytra Sroka\" oraz \"Kotek psotek\". Wysłuchały bardzo ważnych informacji na temat powstawania książek, wymyślania i napisania treści oraz z zaineresowaniem słuchały różnych utworów w wykonaniu samego pisarza P. Wiesława Piechoty. Podczas spotkania wiele dzieci kupowało sobie wiersze i bajki, biorąc przy okazji autograf od samego autora. Spotkanie było bardzo interesujące i zachęcające nasze przedszkolaki do czytania książek.

M. Bernacka