SPOTKANIE Z POLICJANTEM

22 września Tęczowe Przedszkole odwiedził policjant Pan Mateusz Lepka. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, właściwego zachowania się w stosunku do nieznanych osób i podróżowania samochodem. Utrwaliliśmy również numery alarmowe. Policjant zaprezentował przedszkolakom swoje wyposażenie i umundurowanie które jest niezbędne do wykonywanej pracy. Dzieci mogły przymierzyć kamizelkę, zobaczyć lizak, kajdanki, oraz odznakę policjanta. Na koniec spotkania podziękowały Panu policjantowi piosenką, wierszem oraz wręczyły laurkę.