Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Spotkanie przy choince

20 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Dzieci 5-6 – letnie z grup „Wiewiórki” i „Słoneczka” przedstawiły teatrzyk „Spotkanie przy choince” podczas którego wszyscy mogli poznać symbolikę i tradycje bożonarodzeniowe. Dzięki wspaniałym rodzicom, którzy przygotowali dla swoich pociech stroje: aniołków, pasterzy, królów i Maryi dzieci mogły z dumą przedstawić inscenizację i kolędować przy żłóbku.

Kolędy pobrzmiewały nie tylko dla naszych wychowanków i pracowników przedszkola, ale również dla rodziców, którzy po południu znaleźli czas, mimo natłoku przedświątecznych przygotowań. Z pewnością wspólne śpiewanie kolęd i stworzony przedświąteczny klimat był okazją do rodzinnego spotkania na terenie przedszkola.

Wróć