Spotkanie przy choince

20 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Dzieci 5-6 – letnie z grup „Wiewiórki” i „Słoneczka” przedstawiły teatrzyk „Spotkanie przy choince” podczas którego wszyscy mogli poznać symbolikę i tradycje bożonarodzeniowe. Dzięki wspaniałym rodzicom, którzy przygotowali dla swoich pociech stroje: aniołków, pasterzy, królów i Maryi dzieci mogły z dumą przedstawić inscenizację i kolędować przy żłóbku.

Kolędy pobrzmiewały nie tylko dla naszych wychowanków i pracowników przedszkola, ale również dla rodziców, którzy po południu znaleźli czas, mimo natłoku przedświątecznych przygotowań. Z pewnością wspólne śpiewanie kolęd i stworzony przedświąteczny klimat był okazją do rodzinnego spotkania na terenie przedszkola.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu