„Niebieskie Smerfy”

Małgorzata Bernacka
Niebieskie Smerfy
Galeria grupy

Poznawaliśmy listki i noski klonowe

Zabawy dowolne w naszej sali

Urodziny Aleksandra

Olek ma już 5 Lat! Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia!

Wycieczka na działki

W piatek wybraiśmy się do ogrodu działkowego "Kotlinka".

Podczas wycieczki dzieci miały możliwość:
- zdobywania wiedzy na temat roli działki w życiu człowieka,
- rozwijania wiedzy na temat prac wykonywanych na działkach wczesną jesienią oraz potrzebnego  sprzętu,
- nazywania narzędzi wykorzystywanych do pracy w ogródku działkowym ,
- kształcenia umiejętności odpowiedniego ubierania się na spacer w zależności od pogody, pory roku,

- dzielenia się własnymi doświadczeniami (z pobytu na działkach z członkami rodziny).

Śniadanie

Dzień chłopaka

Tak świetnie świetowaliśmy Dzień Chłopca w Przedszkolu

Pasowanie na Tęczowego Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września przypada Dzień Przedszkolaka

Urodziny Oli

Wycieczka na skrzyżowanie

Będąc na wycieczce poznawaliśmy podstawowe zasady przechodzenia przez jeznię. wiemy już, jak wygląda znak "Przejście dla pieszych".