Niebieskie Smerfy”

Galeria grupy

W przedszkolnej kuchni

Robiliśmy zapasy na zimę

Robiliśmy zapasy na zimę: suszyliśmy jabłka i robiliśmy kompoty z jabłek, gruszek i śliwek

W poszukiwaniu oznak jesieni

Wizyta w sklepie

Realizując temat "Jesień w sadzie", byliśmy na wycieczce w pobliskim sklepie, w którym oglądaliśmy i rozpoznawaliśmy różne owoce. Dzieci nazywały owoce, które rosną w Polsce, oraz te owoce, ktore się do nas sprowadza. Dzieci przyglądały się również pracy pani ekspedientki. My zakupiliśmy sobie śliwki węgierki a pani ekspedientka była taka miła i poczestowała dzieci lizaczkami.

Dzień Chłopca!

Urodzinki Błażeja

Błażej N. ma już 5 lat!. Uroczyście obchodzil je w przedszkolu.

Zajęcia matematyczne

Zabawy w parku

Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu Pasowania na Przedszkolaka dzieci nowoprzybyłych do przedszkola, świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!

Urodziny Wojtka

Wojtek J. ma już 5 lat i również w przedszkolu świętował swoje urodzinki

Sprzątanie Świata

Dnia 23 września włączyliśmy się do sprzątania świata i wysprzątaliśmy plac zabaw w parku miejskim.

Poznajemy zasady ruchu drogowego

Wiemy, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Na wycieczce poznaliśmy znaki drogowe takie jak: Przejście dla Pieszych oraz Sygnalizację Świetlną