„Niebieskie Smerfy”

MIKOŁAJKI

Ustroiliśmy choinkę

Ciekawy Gość

Jako Ciekawy Gość- opowiadala o swojej pracy Pani Ela L. - bibliotekarz Biblioteki Miejskiej.

Ciekawy Gość

W ramach akcji "Ciekawy Gość" odbyło się spotkanie z wolontariuszem Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS. Zbierane przez dzieci pieniążki na zwierzęta, przekazaliśmy Pani Asi G.

Konkurs na Szóstkę Mikołaja

Zabawy w sali

Akcja Góra Grosza oraz Akcja Ratujmy Zwierzaki w Schronisku

Dzień Patronki naszego miasta

W święto naszego miasta obchodziliśmy Dzień Patronki czyli Św. Katarzyny Aleksandryjskiej tzw. Katarzynki.

Dzień Pluszowego Misia był również Dniem Koloru Tęczy- Fioletowy

Gimnastyka

Bajka

W ramach Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek -oglądaliśmy bajkę pt. " Obalić kłamstwa na temat wilków" , w wykonaniu uczniów ze Szzkoły Podstawowej.

Poznawaliśmy figury geometryczne

Spotkanie z pszczelarzem

Urodziny Mai

Maja G. świętowała swoje 5 urodziny! Jeszcze raz życzymy Majeczce wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin!

Urodziny Huberta

Hubert  W. ma już 5 lat. Jeszcze raz składamy Hubertowi najserdeczniejsze życzenia z okazji Urodzin!

Urodziny Jędrka

Jędrek Ś. ma już 4 latka , Jeszze raz składamy mu najlepsze życzenia.

Spotkanie ze strażakiem

Dzień Dyni

Pamiętamy o zmarłych

W ramach projektu MEN " Szkoła pamięta" byliśmy na cmentarzu i zapaliliśmy znicze pod głównym krzyżem na cmentarzu komunalnym.

DEN

Uwaga Panie-Jędrek nadchodzi!

Graliśmy w podłogową grę planszową

W przedszkolnej kuchni

Robiliśmy zapasy na zimę

Robiliśmy zapasy na zimę: suszyliśmy jabłka i robiliśmy kompoty z jabłek, gruszek i śliwek

W poszukiwaniu oznak jesieni

Wizyta w sklepie

Realizując temat "Jesień w sadzie", byliśmy na wycieczce w pobliskim sklepie, w którym oglądaliśmy i rozpoznawaliśmy różne owoce. Dzieci nazywały owoce, które rosną w Polsce, oraz te owoce, ktore się do nas sprowadza. Dzieci przyglądały się również pracy pani ekspedientki. My zakupiliśmy sobie śliwki węgierki a pani ekspedientka była taka miła i poczestowała dzieci lizaczkami.

Dzień Chłopca!

Urodzinki Błażeja

Błażej N. ma już 5 lat!. Uroczyście obchodzil je w przedszkolu.

Zajęcia matematyczne

Zabawy w parku

Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu Pasowania na Przedszkolaka dzieci nowoprzybyłych do przedszkola, świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!

Urodziny Wojtka

Wojtek J. ma już 5 lat i również w przedszkolu świętował swoje urodzinki

Sprzątanie Świata

Dnia 23 września włączyliśmy się do sprzątania świata i wysprzątaliśmy plac zabaw w parku miejskim.

Poznajemy zasady ruchu drogowego

Wiemy, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Na wycieczce poznaliśmy znaki drogowe takie jak: Przejście dla Pieszych oraz Sygnalizację Świetlną