„Zielone Skrzaty”

Galeria grupy

Urodziny Oli

Dzień Mamy

Serdeczne podziękowania dla mam za pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości.

Dzień Unii Europejskiej

Żywa lekcja historii

Wizyta w Bibliotece

Urodziny Szymona

Przyjaciel przyrody to JA!!!

Zajęcia plastyczne w Domu Kultury

Urodziny Moniki

Robimy owocowe szaszłyki

Uwaga rodzice! Zaczynamy szczotkowanie zębów.

Bardzo proszę na poniedziałek 16 kwietnia o przygotowanie i zaopatrzenie dziecka w szczoteczkę, pastę do zębów oraz kubeczek. Wszystkie rzeczy podpisujemy imieniem i nazwiskiem.

Spotkanie z historykiem- panią Marysią Budzińską

9 kwietnia wraz z dziećmi z grupy "Żółte pszczółki" uczestniczyliśmy w spotkaniu ze znaną Dzierzgonianką- panią Marysią Budzińską. W trakcie tej wizyty, dowiedzieliśmy się ciekawostek dotyczących powstawania naszego miasta. Wszyscy bardzo uważnie słuchaliśmy, aby na koniec  aktywnie udzielać odpowiedzi na zadawane przez naszego gościa pytania. Bardzo dziękujemy pani Marii za ciekawe opowieści o naszym miasteczku.

Spacer po Dzierzgoniu

Z okazji 730- lecia nadania Praw Miejskich naszej miejscowości nasza grupa wraz z dziećmi z grupy "Czerwone Biedronki" poznawała zabytkową architekturę miasta. Oglądaliśmy Dzierzgoń z perspektywy, której jeszcze nie doświadczyliśmy.  Zobaczyliśmy także kamień, przy którym zatrzymał się Władysław Jagiełło.

Poszukiwanie niespodzianki od zajączka

Robimy samodzielnie kanapki

Dzień Kobiet

Wyjątkowo- bo w towarzystwie dzieci z grupy "Żółte Pszczółki", obchodziliśmy dziś to ważne dla wszystkich kobiet święto. Chociaż z naszej grupy dziewczynek było niewiele, to wszystkim chłopcy życzą wszystkiego najlepszego oraz szybkiego powrotu do zdrowia:)

Spotkanie z uczniami dzierzgońskiego liceum

Nasza grupa uczestniczyła w spotkaniu z dzierzgońskimi licealistami. To już drugi raz, kiedy młodzież pod kierunkiem pani Doroty Łastowskiej przedstawiła nam krótkie inscenizacje tematyczne. Tym razem tematyka dotyczyła zwierząt. Było to ciekawe podsumowanie tygodnia , w którym tematem przewodnim było zapoznanie ze zwierzętami z rózynych środowisk. Serdecznie dziękujemy naszym starszym koleżankom i kolegom za umielenie pobytu w przedszkolu.

Urodziny Zuzi

Walentynki w naszej grupie

Urodzinki Julci i Maksia

Nasza grupa na Balu Karnawałowym, a po balu słodki podwieczorek:)

Robimy wafelki

Urodziny Filipka

Urodzinki Antosia

Pierwsze zabawy na śniegu

Robimy sok

W ramach realizacji programu kulinarnego "Kulinarne przysmaki- co lubią przedszkolaki" przygotowywaliśmy sok owocowo-warzywny. Przy okazji poznaliśmy nowe urządzenie elektryczne jakim jest sokowirówka.

Urodzinki Antosi

Świąteczne spotkanie z uczniami dzierzgońskiego liceum

18 grudnia- na chwilę przed świętami spotkaliśmy się z uczniami dzierzgońskiego liceum, by posłuchać wierszy o tematce świątecznej, a także pośpiewać wspólnie kolędy. To miłe spotkanie zakończył poczęstunek przedszkolaków przez uczniów cukierkami i złożenie życzeń na czas Świąt oraz Nowego Roku.

Dekorujemy pierniczki

INFORMACJA

Bardzo proszę o przyniesienie na poniedziałek- 18.12.2017r.  pisaków spożywczych oraz różnych ozdóbek (posypki itp.) do ozdabiania pierniczków. Wszystko proszę podpisać imieniem dziecka.

Urodzinki Karolinki

Wyjazd do Malborka

Jesienny Bal Kucharza

Poszukiwanie urządzeń elektrycznych w przedszkolu

Urodziny Dominika

Święto Odzyskania Niepodległości

Święto Odzyskania Niepodległości i akcja Młodzieżowej Rady Dzierzgonia "Wąsy Marszałka Józefa Piłsudskiego"

Urodziny Karolka

Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni

Sałatka owocowa

Wycieczka na działkę

Z wizytą w sklepie

Kurki, rydze i maślaki, borowiki i kozaki pozbieramy dziś...

Dzień chłopca w naszej grupie

Korzystając z pięknej pogody, aktywnie spędzamy czas w naszym ogrodzie.

Skrzaty w Parku

Rozkład dnia