top


„Zielone Skrzaty”

Wychowawca
mgr Małgorzata Jabłońska
Zielone Skrzaty
Galeria grupyUrodziny Oli

Dzień Mamy

Serdeczne podziękowania dla mam za pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości.

Dzień Unii Europejskiej

Żywa lekcja historii

Wizyta w Bibliotece

Urodziny Szymona

Przyjaciel przyrody to JA!!!

Zajęcia plastyczne w Domu Kultury

Urodziny Moniki

Robimy owocowe szaszłyki

Uwaga rodzice! Zaczynamy szczotkowanie zębów.

Bardzo proszę na poniedziałek 16 kwietnia o przygotowanie i zaopatrzenie dziecka w szczoteczkę, pastę do zębów oraz kubeczek. Wszystkie rzeczy podpisujemy imieniem i nazwiskiem.

  Spotkanie z historykiem- panią Marysią Budzińską

  9 kwietnia wraz z dziećmi z grupy "Żółte pszczółki" uczestniczyliśmy w spotkaniu ze znaną Dzierzgonianką- panią Marysią Budzińską. W trakcie tej wizyty, dowiedzieliśmy się ciekawostek dotyczących powstawania naszego miasta. Wszyscy bardzo uważnie słuchaliśmy, aby na koniec  aktywnie udzielać odpowiedzi na zadawane przez naszego gościa pytania. Bardzo dziękujemy pani Marii za ciekawe opowieści o naszym miasteczku.

  Spacer po Dzierzgoniu

  Z okazji 730- lecia nadania Praw Miejskich naszej miejscowości nasza grupa wraz z dziećmi z grupy "Czerwone Biedronki" poznawała zabytkową architekturę miasta. Oglądaliśmy Dzierzgoń z perspektywy, której jeszcze nie doświadczyliśmy.  Zobaczyliśmy także kamień, przy którym zatrzymał się Władysław Jagiełło.

  Poszukiwanie niespodzianki od zajączka

  Robimy samodzielnie kanapki

  Dzień Kobiet

  Wyjątkowo- bo w towarzystwie dzieci z grupy "Żółte Pszczółki", obchodziliśmy dziś to ważne dla wszystkich kobiet święto. Chociaż z naszej grupy dziewczynek było niewiele, to wszystkim chłopcy życzą wszystkiego najlepszego oraz szybkiego powrotu do zdrowia:)

  Spotkanie z uczniami dzierzgońskiego liceum

  Nasza grupa uczestniczyła w spotkaniu z dzierzgońskimi licealistami. To już drugi raz, kiedy młodzież pod kierunkiem pani Doroty Łastowskiej przedstawiła nam krótkie inscenizacje tematyczne. Tym razem tematyka dotyczyła zwierząt. Było to ciekawe podsumowanie tygodnia , w którym tematem przewodnim było zapoznanie ze zwierzętami z rózynych środowisk. Serdecznie dziękujemy naszym starszym koleżankom i kolegom za umielenie pobytu w przedszkolu.

  Urodziny Zuzi

  Walentynki w naszej grupie

  Urodzinki Julci i Maksia

  Nasza grupa na Balu Karnawałowym, a po balu słodki podwieczorek:)

  Robimy wafelki

  Urodziny Filipka

  Dzień Babci i Dziadka

  Urodzinki Antosia

  Pierwsze zabawy na śniegu

  Robimy sok

  W ramach realizacji programu kulinarnego "Kulinarne przysmaki- co lubią przedszkolaki" przygotowywaliśmy sok owocowo-warzywny. Przy okazji poznaliśmy nowe urządzenie elektryczne jakim jest sokowirówka.

  Urodzinki Antosi

  Świąteczne spotkanie z uczniami dzierzgońskiego liceum

  18 grudnia- na chwilę przed świętami spotkaliśmy się z uczniami dzierzgońskiego liceum, by posłuchać wierszy o tematce świątecznej, a także pośpiewać wspólnie kolędy. To miłe spotkanie zakończył poczęstunek przedszkolaków przez uczniów cukierkami i złożenie życzeń na czas Świąt oraz Nowego Roku.

  Dekorujemy pierniczki

  INFORMACJA

  Bardzo proszę o przyniesienie na poniedziałek- 18.12.2017r.  pisaków spożywczych oraz różnych ozdóbek (posypki itp.) do ozdabiania pierniczków. Wszystko proszę podpisać imieniem dziecka.

   Urodzinki Karolinki

   Mikołajki

   Wyjazd do Malborka

   Dzień Pluszowego Misia

   Jesienny Bal Kucharza

   Poszukiwanie urządzeń elektrycznych w przedszkolu

   Urodziny Dominika

   Święto Odzyskania Niepodległości

   Święto Odzyskania Niepodległości i akcja Młodzieżowej Rady Dzierzgonia "Wąsy Marszałka Józefa Piłsudskiego"

   Urodziny Karolka

   Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni

   Sałatka owocowa

   Wycieczka na działkę

   Z wizytą w sklepie

   Kurki, rydze i maślaki, borowiki i kozaki pozbieramy dziś...

   Dzień chłopca w naszej grupie

   Korzystając z pięknej pogody, aktywnie spędzamy czas w naszym ogrodzie.

   Skrzaty w Parku

    Rozkład dnia

    Pierwsze dni w Przedszkolu

    Wróć
    Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

    Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

    to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

    Sala
    Tęczowego Przedszkola
    w Dzierzgoniu
    2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu