„Błękitne Rybki”

Błękitne Rybki
Galeria grupy

Urodziny Igora

Igor M. ma 6 lat! Po raz kolejny, składamy Igorkowi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! A tak w przedszkolu świętował Urodzinki:

Urodziny Lenki

Lena Z. już ma 6 lat! Jeszcze raz życzymy jej wszystkiego najlepszego! A tak w przedszkolu świętowała swoje urodziny:

W Teatrze w Elblągu

Dzieci były w Teatrze w Elblągu. Oglądały tam bajkę pt. "Przygody Koziołka Matołka". To było naprawdę piękne przedstawienie.

Dzień Chłopca!

W Dniu Chłopca dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia i wręczyły medale "Super Chłopak" oraz podarowały słodką niespodziankę.

Prawie jak "Mam Talent"
Wycieczka do Parku Technologicznego w Elblągu

W ramach Projektu " Wzmacniamy gminne przedszkola" dzieci uczestniczyły w wycieczce do Parku Tecznologicznego w Elblągu. A oto wspomnienia:

Wycieczka do Centrum Nauki Eksperymentu w Gdyni

W ramach Projektu "Wzmacniamy gminne przedszkola" dzieci uczestniczyły w wycieczce do Centrum Eksperymentu i Doświadczeń w Gdyni. Chętnie brały udział we wszelkiego rodzaju zajęciach. Z pewnością wycieczka byla udana.

W Centrum Doświadczeń w Gdyni
Wycieczka do Centrum Nauki Eksperymentu w Gdyni
Obiad w restauracji "Dobra Koza" w Gdyni

Podczas pobytu w Centrum Eksperymentu w Gdyni dzieci jadły obiad w restauracji pod nazwą "Dobra Koza".

Wspomnienia z koncertu
Wycieczka na Pocztę
Urodziny Karola

Karol K. ma już 6 lat. Jeszcze raz składamy mu najserdeczniejsze życzenia z okazji Urodzin!