„Błękitne Rybki”

Błękitne Rybki
Galeria grupy

Sprzątanie Gminy Dzierzgoń

Nasza grupa również wzięła udział w Sprzataniu Gminy. Sprzątaliśmy park na ul. Słowackiego oraz skwerki i Ulicę Krasickiego. Ponieważ Dzień Ziemi przypada w Wielkanoc, my już wcześniej zabaliśmy o nasze środowisko.

Fotografowaliśmy śmietniki czyste i nieestetyczne
Czytające przedszkolaki
Bajka pt, "Na Misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina"
Wizyta w zakładzie zoologicznym
Dzień Kobiet w przedszkolu

Urodziny Jonasza

Tak świętowaliśmy 7 urodziny Jonasza. Wszystkiego Najlepszego :)

Urodziny Ani

7 urodziny Ani. Wszystkiego Najlepszego :)

Urodziny Weroniki

Weroniko! Z okazji Twoich 7 urodzin życzymy jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego :)

Urodziny Leny

Lena obchodziła swoje 7 urodziny. Jeszcze raz życzymy Ci Lenko Wszystkiego Najlepszego :)

Urodziny Juliana

Dnia 01 marca Julian S. świętował swoje siódme urdziny. Obchodził je uroczyście w przedszkolu. Jeszcze raz życzymy Julkowi wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin!

Tłusty Czwartek
Urodziny Antosi

Antosia K. ma już siedem lat! Uroczyście obchodziła swoje urodziny w przedszkolu. Jeszcze raz życzymy Jej wszystkiego najlepszeog w Dniu Urodzin!

Mieliśmy przepiękne stroje na balu karnawałowym aż trudno bylo nas rozpoznać!

Urodziny Huberta

Hubert S. ma już siedem  lat! Uroczzyściiie obchodził je w przedszkolu. Jeszcze raz życzymy Hubertowi wszystkiego najlepszego!

W Izbie Pamięci

Dnia 04,02.19r zwiedzaliśmy Izbę Pamięci mieszczącą się w Szkole Podstawowej. Pani Dyrektor Katarzyna P. dostarczyla dzieciom wiele cennych informacji na temat eksponatów znajdujących się w Izbie.

Zimowe zabawy

Każda pora roku ma swój urok. Ale zima szczegolnie jest uwielbiana przez dzieci. Przedszkolaki lubią zabawy na śniegu.

Dzień Babci i Dziadka

Tak świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. Były wiersze, piosenki, życzenia i upominki. A także nasi dostojni Goście zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Było bardzo miło i naprawdę słodkooo...

Siódme Urodziny Zosi

Zosia A. tak świętowała swoje siódme urodziny, Jeszcze raz życzymy jej wszystkiego najlepszego!!!

Występy podczas WOŚP
Dokarmiamy ptaki

Zima to trudny czas dla ptaków, ale z naszą pomocą przetrwają ją na pewno latwiej. O skrzydlatych przyjaciołach jak co roku pamiętają nasze przedszkolaki. Ania, Antosia,  Weronika, Patryk i Hubert, karmniki znajdujące się na naszym terenie przedszkolnym, uzypełniają ptasimi smakołykami. Dokarmiając ptaki, zyskują poczucie, że robią coś dobrego.

Sałatka owocowa

Dzieci z grup: "Błękitne Rybki:" i "Niebieskie Smerfy" uczestniczyły w robienu sałatki owocowej w ramach programu "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich" z uczestnikami projektu "Działajmy Razem".

Nasz Aniolek podczas spotkania wigilijnego
Zabawy na śniegu :)
Urodziny Bartka
Urodziny Lenki
Urodziny Oli
Podwieczorek

Lubimy sami robić sobie kanapki. Z pewnością lepiej nam smakują!

Urodziny Patryka

Tak Patryk M. świętował swoje szóste Urodzinki. Jeszcze raz skladamy mu najserdeczniejsze życzenia!

Zwierzęta w przedszkolu

Odwiedzili nas zoolodzy z Malborka, którzy przedstawili zwierzęta, którymi się opiekują. Dzięki temu dzieci mogły na żywo podziwiać przywiezione zwierzęta:króliki, chomiki,  myszy, szczury, żaby, jaszczurki,warany, węże ( boa, zbożowy), pasikoniki, karaluchy, stonogi, żółwie. Emocji było dużo!

100 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

A świętowaliśmy tak!

konkurs

Otrzymaliśmy nagrody za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez UMiG Dzierzgoń

Sadziliśmy drzewko
Nasze występy z okazji DEN
Z wizytą w Urzędzie Miejskim

Byliśmy w Urzędzie Miejskim z zaproszeniem Pani Burmistrz Elżbietę Domańską na uroczystośc z okazji DEN

Wspomnienia z wycieczki do Jerzwałdu

Na poczatku października dzieci uczestniczyły w wycieczce do Jerzwałdu do Parku Krajobrazowego i Wzgórz Dylewskich, w ramach Projektu "Wzmacniamy Gminne przedszkola".

Urodziny Igora

Igor M. ma 6 lat! Po raz kolejny, składamy Igorkowi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! A tak w przedszkolu świętował Urodzinki:

Urodziny Lenki

Lena Z. już ma 6 lat! Jeszcze raz życzymy jej wszystkiego najlepszego! A tak w przedszkolu świętowała swoje urodziny:

W Teatrze w Elblągu

Dzieci były w Teatrze w Elblągu. Oglądały tam bajkę pt. "Przygody Koziołka Matołka". To było naprawdę piękne przedstawienie.

Dzień Chłopca!

W Dniu Chłopca dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia i wręczyły medale "Super Chłopak" oraz podarowały słodką niespodziankę.

Prawie jak "Mam Talent"
Wycieczka do Parku Technologicznego w Elblągu

W ramach Projektu " Wzmacniamy gminne przedszkola" dzieci uczestniczyły w wycieczce do Parku Tecznologicznego w Elblągu. A oto wspomnienia:

Wycieczka do Centrum Nauki Eksperymentu w Gdyni

W ramach Projektu "Wzmacniamy gminne przedszkola" dzieci uczestniczyły w wycieczce do Centrum Eksperymentu i Doświadczeń w Gdyni. Chętnie brały udział we wszelkiego rodzaju zajęciach. Z pewnością wycieczka byla udana.

W Centrum Doświadczeń w Gdyni
Wycieczka do Centrum Nauki Eksperymentu w Gdyni
Obiad w restauracji "Dobra Koza" w Gdyni

Podczas pobytu w Centrum Eksperymentu w Gdyni dzieci jadły obiad w restauracji pod nazwą "Dobra Koza".

Wspomnienia z koncertu
Wycieczka na Pocztę
Urodziny Karola

Karol K. ma już 6 lat. Jeszcze raz składamy mu najserdeczniejsze życzenia z okazji Urodzin!