Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIELKANOCNE OZDOBY”

adresowanego dla dzieci i rodziców

Dnia 22 marca zebrało się trzyosobowe jury aby ocenić prace przygotowane przez dzieci. Wszystkie wykonane ozdoby były niezwykle okazałe i ciekawe, dlatego komisja miała ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie jury przyznało aż dziewięć równorzędnych pierwszych miejsc.
Zwycięskie prace należą do:

  • Lena Chwesiuk
  • Kornelia Luckner
  • Hubert Zawadzki
  • Julian Marusiak
  • Pola Budzińska
  • Ignacy Jaszewski
  • Dominik Pluta
  • Lena Mikuła
  • Szymon Popp

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowy dyplom i słodką nagrodę.

Wszystkie pozostałe prace zostały nagrodzone wyróżnieniem, a każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę pocieszenia.

Ponieważ prace przygotowane przez nasze dzieci cieszyły się ogromnym zainteresowaniem komisja postanowiła, że kiermasz wielkanocny rozpoczniemy już w piątek po ogłoszeniu wyników. Wszystkie fundusze zebrane podczas kiermaszu zostaną przekazane na konto Rady Rodziców i będą wykorzystane na potrzeby naszych dzieci.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom za stworzenie przepięknych prac, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Monika Burdyńska

Wróć