Mikołajowa skarpetka - konkurs

Na początku grudnia został ogłoszony konkurs plastyczny dla rodziców i dzieci pod hasłem "Mikołajowa skarpetka". Wszystkie prace zostały nagrodzone za pomysłowość i zaangażowanie. Jednakże jury i organizatorki konkursu wyróżniło kilka prac. Nagrodę główną otrzymali: Marcel Fliszek, Kacper Kacprowicz, Korneli Pask, Julia Kwolek, Tomasz Górak, Zofia Tutaj i Julia Mackiewicz. *Rozstrzygnięcie konkursu dla grup z przedszkola przy ulicy Zawadzkiego odbędzie się 14.12.2020r. Wszystkim serdecznie gratulujemy.