top


Przegląd teatrzyków dziecięcych „W krainie baśni”

W dniu 22.04.2015r. w Starym Polu odbył się przegląd teatrzyków dziecięcych, na którym zaprzyjaźnione przedszkola z okolicy mogły zaprezentować swoje aktorskie talenty. W tym roku motto przewodnie brzmiało „W krainie baśni”. Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu zaprezentowało znaną i lubianą bajkę pt. „Czerwony kapturek”. Innowacyjnym pomysłem były przygotowane przez nauczycieli przedszkola kukiełki oraz nietypowa scenografia.

Występ dzieci urozmaicały w trakcie śpiewania piosenki oraz humorystyczne dialogi bohaterów. Jury miało duży kłopot z wyłonieniem zwycięzcy. Ostatecznie każdy zespół aktorski zajął pierwsze miejsce z zaznaczeniem co jury podobało się najbardziej. W nagrodę dzieci otrzymały dla placówki piękne stroje do wykorzystania w innych przedstawieniach, a paniom wręczono podziękowania za przygotowanie małych aktorów.

Małgorzata Jabłońska
Patrycja Sidor


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu