Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

PRZEDSZKOLNI BIEGACZE IX BIEGU PAPIESKIEGO

Dzieci z Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu po raz kolejny wzięły udział w BIEGU PAPIESKIM. W tym roku szkolnym w biegu wystartowało aż 30-stu naszych podopiecznych. Uczestnicy biegli na specjalnie dostosowanym do ich możliwości dystansie. Nasi mali sportowcy włożyli dużo wysiłku w ten bieg i doskonale poradzili sobie z trasą. Wszystkim biegaczom jak zwykle najlepiej dopingowały przedszkolaki, które głośnym kibicowaniem, mobilizowały zawodników do szybkiego dotarcia do mety. Tak jak w ubiegłym roku, pierwsza z przedszkolaków do mety dobiegła Laura Zdunek, uczestniczka z grupy dzieci 6-letnich pod nazw „Błękitne Rybki”. Z dziećmi próbowały się zmierzyć panie pracujące w naszej placówce: Pani Patrycja S. oraz Pani Joanna S.

Po udanym biegu na terenie Gimnazjum na podium kolejno stawali nasi przedszkolni sportowcy, którzy z dumą odbierali medale za Udział w IX Biegu Papieskim.

Jesteśmy z nich naprawdę dumni.

Małgorzata Bernacka

Wróć