Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 52    Odwiedzin wczoraj: 89    Odwiedzin wszystkich: 186939

WSZYSCY CZYTAMY BAJKI I BAŚNIE
WIOLETTY PIASECKIEJ”

17 kwietnia 2009 r. dzieci 5 i 6- letnie z Naszego Przedszkola uczestniczyły w spotkaniu z panią Wiolettą Piasecką – autorką książek dla dzieci. Spotkanie to odbyło się w bibliotece publicznej w Dzierzgoniu. Pani Wioletta Piasecka w ciekawy sposób przedstawiła dzieciom swoją twórczość, opowiedziała, w jaki sposób powstały tak wspaniałe opowiadania, jak: „Zaczarowane bąbelki”, „Dwie Małgosie”, czy „Bajka o Królewnie”. W trakcie spotkania pisarka, ku uciesze dzieci, rozdawała autografy, a nasze przedszkole wzbogaciło się o nowe książki. Zachęcamy również do wypożyczenia z biblioteki i przeczytania wspólnie z dziećmi tych pięknych i mądrych bajek.