Obecnie odwiedza nas osób - 3     Odwiedzin dziś: 65    Odwiedzin wczoraj: 96    Odwiedzin wszystkich: 186939

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

ph. ZDROWY STYL ŻYCIA – NASZYM STYLEM ŻYCIA

W dniu 05.03.2010r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny ph. „Zdrowy styl życia – naszym stylem życia”. Jeszcze przed feriami we wszystkich grupach odbyły się zajęcia promujące zdrowy styl życia, jak również spotkanie z artystą malarzem w celu zachęcenia dzieci do namalowania prac plastycznych o tym co należy robić, jak powinniśmy aby być zdrowymi ludźmi.

Dzieci ochoczo przystąpiły do zadania, dzięki czemu powstała piękna wystawa pod ww. hasłem. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i odzwierciedlały, wiadomości jakie dzieci zdobyły na temat poruszanego zagadnienia. Dlatego nagrodzone zostały prace wszystkich dzieci. Każda grupa otrzymała dyplom za udział w konkursie oraz wesołą maskotkę. Natomiast każde dziecko otrzymało lizaka z witaminą C.

Organizatorzy konkursu:
Małgorzata Szewczun