Obecnie odwiedza nas osób - 5     Odwiedzin dziś: 73    Odwiedzin wczoraj: 141    Odwiedzin wszystkich: 186939

Mikołajki

W tym roku Mikołajki w Przedszkolu zorganizowały Panie Mariola S. i Iza N. Mikołaj przyjechał do Przedszkola autobusem razem z Elfikami, workami prezentów i choinką. Dzieci powitały przybyłych gości wierszami i piosenkami. Na placu przedszkolnym wszyscy bawili się z Mikołajem i Elfami przy znanych pląsach. Następnie Mikołaj z pomocnikami odwiedzał dzieci w salach zabaw i rozdawał prezenty.

Organizatorki serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do Mikołajek, a w szczególności: Pani Marii Wiśniewskiej, Panu Andrzejowi Sokalskiemu, Panu Zbigniewowi Sokalskiemu, firmie "DAM-ROB"