Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 14    Odwiedzin wczoraj: 168    Odwiedzin wszystkich: 186939

Spotkanie z Policjantem

Dnia 13.10.2014r dzieci z Tęczowego Przedszkola wzięły udział w spotkaniu z Dzielnicowym z Posterunku Policji w Dzierzgoniu. Celem spotkania było uświadomienie dzieci jak bezpiecznie poruszać się po drogach, jak zachować się gdy spotkają na swojej drodze obcą osobę, podróżować samochodem. Policjant pokazał dzieciom swoje wyposażenie i umundurowanie, które jest niezbędne podczas wykonywanej służby. Przedszkolaki zobaczyły prawdziwe policyjne kajdanki, odznakę "Policjanta" a także przymierzały z radością czapkę oraz kamizelkę odblaskową. Na koniec spotkania podziękowały Policjantowi recytując wiersz oraz wręczając laurkę.

W. Machlik