Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 52    Odwiedzin wczoraj: 89    Odwiedzin wszystkich: 186939

"Fioletowe Motylki"

Wychowawca

mgr Małgorzata Bernacka

Galeria grupy

Urodziny Igora

Tak świętowaliśmy urodziny Igora K.

Urodziny Adriana

Tak świętowaliśmy urodziny Adriana Z.

Dzień bez zabawek

Urodziny Karolinki

Świętowanie urodzin Karolinki F. w przedszkolu!

Urodziny Agatki

Tak Agatka G. obchodziła swoje 5-te urodzinki!

Urodziny Wiktora

Tak świętował Wiktor G. swoje szóste urodzinki!

Urodziny Miłosza

Milosz M. częstował dzieci babeczkami, które upiekł z mamą w domu.

Urodziny Fabiana

Urodziny Kasi

Dnia 08 czerwca Kasia L. świętowała swoje szóste urodzinki!

Urodziny Oliwii

Tak Oliwia W. obchodziła swoje szóste urodzinki!

Uroczystość z okazji Dnia Matki w Motylkach

Urodziny Ani

Dnia 22 maja Ania W. obchdziła swoje szóste urodzinki!

Urodziny Leny

W dniu 11 maja Lena Z. świętowała szóste urodziny!

Wycieczka do Jerzwałdu

Gościliśmy w Bibliotece Miejskiej

W Ramach Ogólnopolskiego Rozwoju Bibliotek, uczestniczyliśmy w Bibliotece Miejskiej na bardzo ciekawych i fajnych zajęciach.

Z wizytą w Szkole Podstawowej

Dnia 11 maja gościliśmy w Szkole Podstawowej. Zwiedzaliśmy szkołę, uczestniczyliśmy w lekcji w klasie pierwszej. Pani Ola N. opowiedziała dzieciom o czekającym je obowiązku szkolnym, pokazała przybory szkolne i pozwoliła dzieciom pisać kredą na prawdziwej tablicy. Dzieki uprzejmości P. Danusi C., dzieci poznały wygląd i wyposażenie sali koputerowej.

Urodziny Mai

Dnia 07 maja Maja P. obchodziła swoje szóste urodzinki!

Poznajemy życie pszczół

Wycieczka po mieście

Warsztaty z rodzicami

Urodziny Ani P.

Dnia 25 marca Ania P. obchodziła swoje szóste urodzinki!

Urodziny Nadii

Dnia 24 marca Nadia W. świętowała swoje szóste urodziny!

Świętujemy Dzień Kobiet

Zajęcia w Domu Kultury

Sadzimy cebulę

Na zajęciach plastycznych robiliśmy pizzę.

Urodziny Karolinki M. oraz Mateusza K.

Dnia 20 lutego Karolinka M. i Mateusz K. świętowali swoje szóste urodzinki

DZIEŃ BEZ ZABAWEK

Realizując zadanie z Rocznego Programu Pracy Przedszkola dnia 30 stycznia zaplanowaliśmy DZIEŃ BEZ ZABAWEK. Tego dnia dzieci bawiły się przedmiotami, które gromadziliśmy w Skrzyni Skarbów. Dzieci są twórcze, więc w pomysłowy sposób wykorzystywały różne akcesoria.

Grosz dla Zwierzaka

Biesiada z okazji Święta Babci i Dziadka w przedszkolu

Zabawy w sali

Spotkanie wigilijne

W trakcie spotkania wigilijnego złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, łamiąc się opłatkiem. Śpiewaliśmy kolędy stważając prawdziwie wigilijny nastrój. Z przyjemnością skonsumowaliśmy paszteciki z kapustę i grzybami i popijaliśmy ciepły czerwony barszczyk.

Urodziny Tomka

Dnia 21 grudnia Tomek B. obchodził swoje 5-te urodziny. My świętowaliśmy już w piątek 19 grudnia!

Spotkanie z Mikołajem

Smakowały nam Miłosza pierniczki

Urodziny Wiktorii

Dnia 03 grudnia Wiktoria obchodziła swoje 5-te urodziny!

Ćwiczenia gimnastyczne

Urodziny Filipa

Sami robiliśmy kanapki

Realizując temat o zdrowiu, rozmawialismy o prawidłowym odżywianiu. Dzieci poznały "Piramidę odżywiania się" i wiedzą jakie jedzenie wplywa na zdrowie dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego postanowiliśmy samodzielnie zrobić sobie kanapki. Uczyliśmy się prawidłowo posługiwać sztućcami i robić "wesołe i śmieszne" kanapki, które z apetytem zjedliśmy na drugie śniadanie,

W pracowni plastycznej w Domu Kultury

Urodziny Kingi

Dnia 03.11.2014r Kinga P. obchodziła swoje 5-te urodzinki!

Robimy sałatkę warzywną

Realizując temat: "Jesień w ogrodzie" robiliśmy sałatkę warzywną z majonezem. Dzieci z wielką ochotą podjęły się wyzwaniu ale przede wszystkim bezpiecznie posługiwały się nożykami, krojąc ugtowane warzywa w drobną koskę. Sałatka smakowała dzieciom oraz paniom, które zostały poczęstowane sałatką przez naszych przedszkolaków.

Myjemy ząbki

Robiliśmy kompoty

Wiemy już jak się robi zapasy na zimę. Dnia 26 września zrobiliśmy sobie kompoty z jabłek, gruszek i śliwek. Teraz są ozdobą w kąciku przyrody a później będą smakowitym, owocowym napojem.

Zabawy w ogrodzie przedszkolnym

Urodziny Damiana

Dnia 15 września Damian F. obchodził swoje 5-te urodziny!

Wycieczka do parku.

W poszukiwaniu oznak nadchodzącej jesieni, wybraliśmy się do pobliskiego parku. Dzieci rozpoznawały i nazywały drzewa iglaste oraz liściaste, zbierały kolorowe listki i zaprzyjaźniały się z drzewami,

Nowy Rok Szkolny i pierwszy dzień w przedszkolu