Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 14    Odwiedzin wczoraj: 168    Odwiedzin wszystkich: 186939

FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

We wtorek 17 czerwca przedszkolaki z Tęczowego Przedszkola uczestniczyły w I Festiwalu Piosenki Dziecięcej zorganizowanym przez Szkołę Podstawowa w Dzierzgoniu. Nasze przedszkolaki z grup "Pomarańczowe Tygryski", "Fioletowe Motylki" i "Błękitne Rybki", które reprezentowały nasze przedszkole sprostały celom festiwalu, które dotyczyły: prezentacji muzycznych uzdolnień, twórczej wymiany pomysłów i doświadczeń muzycznych wśród dzieci, propagowanie kultury muzycznej, promocja dziecięcej twórczości, wyłonienie utalentowanych dzieci oraz zachęcenie ich do pracy twórczej w zakresie muzyki oraz rozwijanie talentów artystycznych. Maja, Ola i Malwina bez tremy i z uśmiechem na twarzy zaprezentowały piosenki o "Zielonej Żabce", "Na cztery i na sześć" oraz "Kwiatek dla wróżki", które nagrodzone zostały pięknymi pluszowymi misiami oraz gromkimi brawami. Naszym wokalistkom pragniemy złożyć gratulacje za udane występy a Nikoli Machlik, która została nagrodzona za najgrzeczniejszą spośród publiczności życzymy dużo uśmiechu.

Wioleta Czechowska