Obecnie odwiedza nas osób - 1     Odwiedzin dziś: 65    Odwiedzin wczoraj: 96    Odwiedzin wszystkich: 186939

Wspólne kolędowanie

Dnia 20 grudnia w Tęczowym Przedszkolu odbyło się wspólne kolędowanie wprowadzające wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z grup „Fioletowe Motylki” i Żółte Słoneczka” recytowały wiersze o tradycjach bożonarodzeniowych. Następnie odbyło się kolędowanie przy choince. Dzieci z każdej grup 3 - 4 - 5 - 6 – letnich śpiewały kolędy i pastorałki. Tego dnia odwiedził nasze przedszkole Mikołaj pozostawiając pod choinką prezenty dla wszystkich grup. Życzenia świąteczne i noworoczne dla przedszkolaków i pracowników złożyła B. Koszewska dyrektor przedszkola. Następnie dzieci - już każda grupa we własnej sali - miały możliwość degustacji wigilijnej potrawy – barszcz i paszteciki.