Obecnie odwiedza nas osób - 3     Odwiedzin dziś: 65    Odwiedzin wczoraj: 96    Odwiedzin wszystkich: 186939

Akcja - Cały Dzierzgoń czyta dzieciom

Do akcji "Cały Dzierzgoń czyta dzieciom" włączyli się rodzice dzieci 6-letnich z gr. "Błękitne rybki". Mama Ewelinki, P. Emilia T. oraz rodzice Hani, Państwo Sylwia i Piotr Sz. przeczytali dzieciom bajkę. Czytając z podziałem na rolę, w bardzo interesujący i ciekawy sposób przedstawili tekst utwóru. Dzieci wsłuchując się w tekst bajki, przeniosły się w świat wyobraźni. Dziękujemy tym rodzicom za współpracę i zaangażowanie w akcję, która zagościła w naszym przedszkolu.

I. Nowak i M. Bernacka

Dnia 05 grudnia br. do akcji włączyła się również Pani Ela Lipska - Kierownik Biblioteki Publicznej w Dzierzgoniu i czytała dzieciom "Tradycje Mikołajkowe".