Obecnie odwiedza nas osób - 4     Odwiedzin dziś: 73    Odwiedzin wczoraj: 141    Odwiedzin wszystkich: 186939

Teatrzyk „Kopciuszek”

Panie z Bruku oprócz wspaniałej gry aktorskiej, zaprezentowały stylowe i bogate stroje oraz dekoracje wykonane we własnym zakresie.

Składamy serdeczne podziękowanie dla dyrekcji Zespołu Szkół im. C. K. Norwida w Dzierzgoniu za udostępnienie sali, w której mogliśmy wspólnie obejrzeć tak wspaniałą bajkę.

Dziękujemy przede wszystkim paniom z Bruku, które tak wspaniale przedstawiły naszym dzieciom „ Kopciuszka”.

Mariola Sugalska